Pärnu hirmutas Kalev/Cramot, kuid kaotas napilt

Erik Keeduse mängud on sellel hooajal mängitud.
Erik Keeduse mängud on sellel hooajal mängitud. Foto: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Eesti korvpallimeistrivõistlustel asus BC Kalev/Cramo kolme võiduni mängitavat poolfinaalseeriat Pärnu Sadama vastu mängudega 1:0 juhtima. Kuressaares toimunud avamatši võitis Kalev/Cramo 73:71.

Kolmanda veerandaja lõpuks sai Kalev/Cramo 58:49 juhtima, kuid viimasel veerandajal tuli Pärnu mängu tagasi. Viimasel sekundil oli võimalik Pärnul ka võitu püüda, kuid Mihkel Kirves eksis kaugviskel.

Võitjate resultatiivseim oli neli kaugviset tabanud Erik Keedus 14 punktiga. Võitjatele lisasid veel Mark Tollefsen 13, Branko Mirkovic 12 ning Martin Dorbek 11 silma.

Kaotajate edukamad olid Reinar Hallik 16 ning Saimon Sutt ja Domagoj Bubalo 15 punktiga.

Seeria teine kohtumine peetakse 2. mail Pärnus.