Tiitel libiseb juba käest? Madridi Real kaotas koduliigas eduseisust

Cristiano Ronaldo ja Madridi Real jäid taas punktideta.
Cristiano Ronaldo ja Madridi Real jäid taas punktideta. Foto: MANU FERNANDEZ/AP/SCANPIX

Jalgpalli Hispaania kõrgliigas pidi järjekordse mõru pilli alla neelama Madridi Real, kaotades võõrsil 1:2 tabelikeskmikule Gironale. Tiitliheitluses igipõlise rivaali Barcelonaga kipuvad juba hooaja varases faasis kõik trumbid libisema katalaanide kätte.

Kohtumise algus ei ennustanud Realile midagi halba, sest Isco viis pealinnameeskonna juba 12. minutil juhtima. Tänavuseks hooajaks kõrgliigasse tõusnud Girona pööras aga teise poolaja alguses viie minutiga olukorra pea peale, sest 54. minutil Cristian Stuani viigistas ja 58. minutil viis Portu kodumeeskonna otsustavalt ette.

Kataloonias asuva Girona meeskonna kingituse võttis tänulikult vastu liider Barcelona, kes alistas eile 2:0 Athletic Bilbao. Kümne mänguvooru järel lahutab 28 punkti kogunud Barcelonat ja 20 punkti noppinud Reali liigatabelis juba kaheksa punkti, nende vahele teisele kohale mahub 24 punktiga Valencia. Head hooaega tegev Giron on liigatabelis 12 punktiga 11. real.

Girona mängijad tähistavad võiduväravat.
Girona mängijad tähistavad võiduväravat. Foto: ALBERT GEA/REUTERS