Markkanen ja Bulls said tiitlikaitsjalt hävitava kaotuse

Kris Ilves
Chicago Bullsi mängumehed meeskonna järjekordset kaotusmängu vaatamas.
Chicago Bullsi mängumehed meeskonna järjekordset kaotusmängu vaatamas. Foto: Jeff Chiu/AP

Korvpalliliigas NBA teenis neljanda järjestikuse kaotuse Lauri Markkaneni leivaisa Chicago Bulls: seekord tunnistati valitseva meistermeeskonna Golden State Warriorsi 143:94 paremust.

Bulls alustas kohtumist hästi ja suutis esimese veerandaja kolme punktiga (32:29) isegi võita, kuid poolajaks olid Goden State’i edunumbrid juba suured. Kokku viskas tiitlikaitsja teisel veerandajal 45 silma ja võitis perioodi 45:25. Teisel poolajal viskas võõral väljakul mänginud Bulls vaid 41 punkti Goden State’i 69 vastu (veerandajad 13:36 ja 28:33).

Soomlase arvele kogunes 14 punkti, kuus lauapalli, üks viskeblokeering ja üks vaheltlõige. Üleplatsimeheks kerkis Golden State’i mängujuht Stephen Curry 33 punktiga.

Kristaps Porzingis ja tema tööandja New York Knicks kaotasid võõral väljakul 104:116 Atlanta Hawksile. Lätlane viskas parima skooritegijana 28 punkti, jagas kaks resultatiivset söötu ja noppis neli lauapalli.

Bulls on seni peetud 17 mänguga teeninud vaid kolm võitu ning paikneb idakonverentsis viimasel kohal, Knicks on kümne võidu ja kaheksa kaotusega kaheksandal positsioonil.