Levadia võitis «finaali enne finaali»

Võiduvärava autor Igor Morozov (paremal) ja Mark Oliver Roosnupp.
Võiduvärava autor Igor Morozov (paremal) ja Mark Oliver Roosnupp. Foto: Tairo Lutter

JALGPALL. Tänavusest uues kuues Tallinna Levadia edukas hooaja algus jätkus 1:0 võiduga karikavõistluste veerandfinaalis Nõmme Kalju üle.

Premium liigas kaotuseta liidrikohta jagavate meeskondade duelli otsustas Igor Morozov, kes suunas 9. minutil peaga väravasse teise Eesti koondislase, Levadia kapteni Dmitri Kruglovi nurgalöögi. Seejärel hoidis Kalju koduväljakul küll kerget initsiatiivi, kuid sajaprotsendilise väravavõimaluseni ei jõudnudki. Vahest ohtlikem olukord oli tekkimas siis, kui Morozov brasiillase Liliu avapoolaja lõpus maha tõmbas ja kollase kaardiga pääses.

«Ma ei ütleks, et olime raskustes. Teame kõik väga hästi, kuidas Kalju mängib, ja minu arvates olid hoopis nemad meie käikude kinni panemisega suurtes raskustes,» lausus Morozov pärast kohtumist Tallinna TV-le.