Meeke'i vallandamisest ette ei hoiatatud: ootan rõõmuga Sardiiniat!

Kris Meeke

FOTO: PATRIK STOLLARZ / AFP

Veidi enne Citroëni otsust lasta piloot Kris Meeke meeskonnast lahti, postitas rallisõitja oma Facebooki kontole pöördumise, kus vaatas lootusrikkalt Sardiinia ralli poole. Postitusest on võimalik järeldada, et Meeke’il polnud peatsest vallandamisest õrna aimugi.

Meeke kiitis meeskonda toetuse eest, mida talle pärast õnnetusega lõppenud Portugali rallil avaldati ning kinnitas, et kuigi tulemust kirja ei saadud, tundis ta, et C3-masin on suurepärane.

«Portugalis juhtunu oli seepärast tüütu, sest see oli minu süü; see oli eelmise aasta keskpaigast lõpuks üsna puhas sõit ning kõigest viimased rallid on erinevatel põhjustel untsu läinud. On meeldiv omada Citroën Racingu tiimibossi Pierre Budari toetust, kes on Pauli ja mind toetanud, ning kes on oma aasta alguses võetud rolli sisse sulandumas,» kirjutas ta.

«Olen optimistlik, et suudame uuel hooga sel hooajal suvele vastu minna! Ootan rõõmuga Sardiiniat»

Nii aga ei juhtunud, sest Budar kinnitas Autospordile, et Meeke enam nende meeskonnas ei sõida. «Otsust polnud lihtne teha, sest see mõjutab nii juhti kui tema kaardilugejat, kuid see põhineb suures osas ohutusküsimustele, mis on mulle kui tiimipealikule murettekitavad.»

Tagasi üles