Golden State Warriors
Golden State Warriors Foto: David J. Phillip / AP

Golden State Warriors alistas NBA läänekonverentsi finaalseeria otsustavas mängus 101:92 põhihooaja võitja Houston Rocketsi ning jõudis neljandat aastat järjest NBA finaali. Seeria võideti 4:3.

Esimese poolaja lõpus 43:54 kaotusseisu jäänud Warriors leidis uue hoo kolmandal veerandajal, mis võideti suisa 33:15. Mängu kangelaseks tõusis Stephen Curry, kes viskas lõpuks 27 punkti ning tõi üheksa lauapalli kõrval ka kümme resultatiivset söötu. Kevin Durant viskas parimana 34 punkti.

Kaotajate parimana tõid James Harden 32 punkti ning Eric Gordon 23 punkti.