Mattias Käit skooris sõpruskohtumises Fulhami esindusvõiskonna eest

Mattias Käit.
Mattias Käit. Foto: John Walton/EMPICS Sport

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja ning noor talent Mattias Käit sai täna platsile Fulhami esindusvõistkonna eest, kes valmistub tuleval hooajal mängimiseks Inglismaa kõrgliigas.

Fulham kohtus hooajaeelses sõpruskohtumises Inglismaa neljandas liigas mängiva klubiga Crawley Town'iga. Fulhamil õnnestus kohtumine võita 4:2.

Käit, kes mängis kaasa esimesed 45 minutit, suutis näidata ennast väga heast küljest. Vaatamata sellele, et Fulham 10. minutil kaotusseisu jäi, suutis Käit mängu 13. minutil viigistada. norralaselt Stefan Johansen leidis hea sööduga üles Käidi, kes omakorda oskuslikult kaitsemängijast palli mööda mängis ning ilusa väravaga seisu viigistas.