Flora purustas võimsa lõpuga Paide

FC Flora mängijad (rohelises)
FC Flora mängijad (rohelises) Foto: Peeter Langovits

Eesti jalgpalli meistriliiga 21. vooru hilisemates kohtumistes olid võidukad Flora, Viljandi ja Sillamäe meeskonnad.

Tiitlikaitsja Tallinna Flora purustas võimsa lõpuga Paide Linnameeskonna 4:1. Flora läks juba 11. minutil kohtumist juhtima, kui värava lõi Nikolai Mašitšev. Teisel poolajal 68. minutil suutis Paide ründaja Rauno Kööp kohtumise aga viigistada. Florale päästis võidu Alo Dupikovi kaks ja Henri Anieri üks tabamus, vastavalt 87. 91. ning 90. minutil.

Sillamäel peetud kohtumises võitis kodumeeskond suurelt Tartu Tammekat 5:1. Võitjate väravad lõid Igor Dudarev, Sergey Mironov ja Alexander Nikulin-kes sai kirja kolm tabamust. Tammeka ainsa värava skooris Martin Haljak.

Lasnamäel toimunud mängus võitis Lasnamäe Ajaxile külle sõitnud Viljandi meeskond võõrustajat koguni 0:4. Viljandi väravad lõid Marten Mütt, Jaan Leimann, Stanislav Golberg ning omavärava sai Ajaxi poolel kirja Jevgeni Romanov.

Täna varem peetud kohtumises võitis Nõmme kalju 2:0 Kuressaaret.