Jarmo Ahjupera
Jarmo Ahjupera Foto: Liis Treimann

Eesti koondise ründaja Jarmo Ahjupera sai Györi ETO eest jala valgeks, kuid see ei pääsnud külalismeeskonda kaotusest, vahendab Soccernet.ee.

Pecsi MFC vastu löödud värav sündis 55. minutil, kui kogu kohtumise aktiivne olnud Ahjupera tabamus tegi seisuks 1:2. Võõrustajad olid aga üle ja lõid kohtumise viimasel minutil veel kolmandagi värava, tehes lõppseisuks 1:3.

Väljakul käis ka Sander Puri, kelle leivaisa Papa Lombard pidi kodus vastu võtma valusa 2:3 kaotuse Videotonilt. Eesti koondise poolkaitsja alustas kohtumist algkoosseisust ja vahetati puhkama 57. minutil, kui Lombard veel 2:1 eduseisus oli.

Vaata videot SIIT! (Ahjupera värav alates 2.58)