Liverpool jätkas vaatamata Alissoni prohmakale võidukalt, Cityle kolm punkti

Jürgen Klopp
Jürgen Klopp Foto: ADRIAN DENNIS / AFP

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste kõrgliiga neljanda vooru avakohtumises alistas Liverpool võõrsil Leicester City 2:1.

Võitjate poolelt tegid skoori Sadio Mane 10. ja Roberto Firminho 45. minutil. Kaotajate ainsa tabamuse sepistas 63. minutil Rachid Ghezzal. Ühtlasi sai sellega rikutud olukorras ise jämeda vea teinud Liverpooli puuriluku Alissoni kolmemänguline nulliseeria.

Liverpooli kõrval teenis neljanda võidu Londoni Chelsea, olles kodus 2:0 (72. Pedro, 85. Eden Hazard) üle AFC Bournemouthist. Southampton sai võõrsil samuti 2:0 (47. Danny Ings, 90.+2. Pierre-Emile Höjbjerg) jagu Crystal Palace'ist ning Wolverhampton Wanderers vastase väljakul 1:0 (90.+3. Adama Traore) West Ham Unitedist.

Brighton & Hove Albioni kohtumine Fulhamiga andis 2:2 (67., 84. Glenn Murray - 43. Andre Schürrle, 62. Aleksandar Mitrovic) ning Evertoni ja Huddersfield Towni vastasseis 1:1 (36. Dominic Calvert-Lewin - 34. Philip Billing) viigi.

Mängupäeva viimases matšis alistas tiitlikaitsja Manchester City kodus Newcastle United 2:1 (8. Raheem Sterling, 52. Kyle Walker - 30. DeAndre Yedlin).

Turniiritabeli esikuuiku moodustavad Liverpool, Chelsea, Manchester City, Tottenham Hotspur, Watford ja Bournemouth.