Ilma Curryta mänginud Warriors võitles välja lisaaja, kuid teenis ikkagi kaotuse

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Kevin Durant (35) ja Shai Gilgeous-Alexander (2).
Kevin Durant (35) ja Shai Gilgeous-Alexander (2). Foto: Robert Hanashiro / USA TODAY Sports

Korvpalliliigas NBA teenis Los Angeles Clippers koduväljakul võidu valitseva meistri Golden State Warriorsi üle.

Viis minutit enne normaalaja lõppu oli Warriors 11-punktilises kaotusseisus, ent seejärel keerati kaitse lukku - Clippers ei visanud kuni normaalaja lõpuni enam ühtegi punkti. 106:106 viigiseisuni jõudis Warriors, kui mängida oli veel poolteist minutit. Selle seisu pealt mindi ka lisaajale.

Lisaajal pani oma paremuse maksma aga kodumeeskond, teenides 15:10 võidu ning võites kogu mängu tulemusega 121:116.

Clippersi parim oli 25 punkti visanud vahetusmees Lou Williams, kes kogus koguni 14 punkti vabaviskejoonelt, tabades neid sealjuures perfektse viskeprotsendiga. Warriorsi parim oli 33 punkti, 11 lauapalli ja 10 korvisööduga Kevin Durant. Vigastatud Stephen Curry Warriorsi eest ei mänginud.

Dallas Mavericks teenis hooaja viienda võidu, kui alistas võõrsil 103:97 Chicago Bullsi. Tegu oli Mavericksi selle hooaja esimese võiduga võõrsil.

Võitjate kasuks viskas Harrison Barnes 23 silma, J.J. Barea kogus 14 ja Luka Doncic 11 punkti. Kaotajate parim oli 26 punktiga Zach LaVine. Mavericksil on tabelis nüüd viis võitu ja kaheksa kaotust, Bullsil neli võitu ja kümme kaotust.