Rõõmusõnum rallisõbrale: M-Sport jätkab WRC-sarjas!
Täiendatud

Malcolm Wilson tegi sponsorrahade leidmisel eeskujulikku tööd ja M-Sport lööb MM-sarjas kaasa täishooaja.

FOTO: M-Sport

Rahvusvaheline Autoliit FIA andis äsja oma kodulehel teada, millised meeskonnad osalevad tuleval hooajal autoralli MM-sarjas. Toyota, Hyundai ja Citroeni kõrval on kenasti nimekirjas ka finantsmurede tõttu kõrvale tõmbumist plaaninud M-Sport. See tähendab, et kaasa tehakse kõik 14 WRC-etappi.

Malcolm Wilsoni aetav meeskond osaleb ka tuleval hooajal MM-sarjas nime all M-Sport Ford World Rally Team, mis tähendab, et tiim saab vaatamata liider Sebastien Ogier lahkumisele jätkuvalt kui mitte rahalist, siis vähemalt tehnoloogilist abi USA autotootjalt.

M-Sporti uue hooaja piloodiks on ainsana kinnitatud soomlane Teemu Suninen. Teise piloodi kohuseid täidab kuulujuttude põhjal Elfyn Evans. Täna ilmus Rootsi meedias uudis, et Monte-Carlos ja Rootsis tuleb M-Sporti meeskonna Fiestal starti ka endine WRC2 maailmameister Pontus Tidemand.

WRC-sarja meeskonnad aastal 2019

CITROËN TOTAL WRT

HYUNDAI SHELL MOBIS WORLD RALLY TEAM

M-SPORT FORD WORLD RALLY TEAM

TOYOTA GAZOO RACING WRT

Tuttuues WRC2 Pro võistlusklassis, mis on mõeldud madalamas võistlusklassis osalevatele tehasetiimidele on Monte Carlo ralliks üles antud hetkel vaid Citroen ja M-Sport. Järgmistest rallidest lisandub nimekirja kindlasti ka Škoda tiim.

Täiendatud kell 18.20. M-Sport andis pressiteate vahendusel teada, et seni rallitiimi juhtinud Wilson loobub ametikohast, et keskenduda edasi kommertspoolele ja M-Sportile kui ettevõttele. Tiimipealikuks saab Richard Millener.

Tagasi üles