PM Rootsis. Mäkinen Mehhiko stardipositsioonist: see võib olla raske, aga võib olla ka vähem raske

Toyota meeskonna pealik Tommi Mäkinen sõnas Rootsi ralli järel, et Historic klassi sõitjad valmistasid neile suurt peavalu.

«Muidugi võivad sellised ilmastikuolud rolli mängida, kuid õnneks polnud olukord nii hull ning kõik katsed said ära sõidetud. Aga oli väga selge, et eile oli esimene ring hoopis erinev. Tagant tulnud autod olid palju kiiremad. Teisel läbimisel olid tingimused vahepeal sõitnud Historic autode tõttu jällegi teistsugused. See oli veidi keeruline,» ütles Mäkinen.

«Paljud sõitjad on Historic autode vahepealset sõitmist esimese ja teise läbimise ajal kritiseerinud. Aga selline on ralli ning korraldajatel on õigus rallit niimoodi korraldada. Me teame, et Historic autod on väga populaarsed,» jätkas Mäkinen, kes ise eelistab Historic klassile tänapäevasemaid võistlusautosid.

Järgmisest ehk Mehhiko rallist rääkides ütles Mäkinen, et praegu neil selgelt strateegiat veel paigas pole. «Peame seda nüüd arutama. Esimesena teel olla paneb meid ebavõrdsesse seisu, aga reeglid on sellised. MM-sarja üldarvestuses käib kõik üles-alla. Stardipositsioon võib kiiresti muutuda. See võib olla raske, aga see võib olla ka veidi vähem raske.»

Tagasi üles