Esimest korda 117-aastase ajaloo jooksul: Benzema tegi midagi, mis Ronaldol tegemata jäi

Karim Benzema.

FOTO: SERGIO PEREZ / REUTERS

Cristiano Ronaldo siirdumisega Juventusesse on Madridi Realis tekkinud võimalus särada Karim Benzemal, kes on löönud klubi eest viimased kaheksa väravat.

Benema on Reali eest jala valgeks saanud viimases viies mängus järjest, sealjuures on viimased kaheksa väravat löönud tema. Klubi 117-aastase ajaloo jooksul pole varem veel kordagi juhtunud, et üks mängija oleks Reali eest nii paju järjest skoorinud, ilma, et keegi teine vahepeal jala valgeks saaks.

Benezema kaheksaväravaline seeria algas 31. märtsil, kui ta lõi 3:2 võidumängus Huesca vastu Reali kolmanda värava. Seejärel on mees korra skoorinud Reali 1:2 kaotusmängus Valenciaga ja 1:1 viigimängus Leganesiga, kaks väravat sai ta kirja Reali 2:1 võidumängus Eibariga ning kolm väravat 3:0 võidumängus Bilbao Athleticuga.

Hispaania kõrgliigas on Benzema tänavu löönud 21 väravat, kõikide sarjade peale on tal väravaid 30. Näiteks mullu sai ta liigas kirja kõigest viis ning kõikide sarjade peale 12 väravat. Tunamullu olid need numbrid vastavalt 11 ja 19.  

Tagasi üles