NBA finaalmängu ootuses: valitseva meistri Warriorsi viimane mäng legendaarsel koduplatsil

Stephen Curry (vasakul) ja tema koduklubi Golden State Warriors peavad järgmise kohtumise Toronto Raptorsi vastu kindlasti võitma, et tiitlilootusi elus hoida.

FOTO: Kyle Terada / USA TODAY Sports

NBA korvpallisarja viimaste aastate üks edukamaid meeskondi, Golden State Warriors, valmistub mängima viimast kohtumist Oracle Arenal- väljakul, mis on talle koduks olnud juba pool sajandit.

Eelmise aasta meistrid kolivad praeguselt Oaklandi platsilt San Franciscos asuvasse Chase Centerisse, mille ehitamine läks maksma miljard dollarit. 

Oracle Arena on NBA vanim korvpalliareen, mis ehitati 1966. aastal. Selle aja jooksul on kuulsa hoone seinad näinud nelja Warriorsi tiitlivõitu (1975, 2015, 2017, 2018).

«See on minu kodu,» ütles Warriorsi staarmängija Stephen Curry. «Oracle on koht, kus naudin korvpalli mängimist kõige enam. Olen siin palju kogenud ja see on mind arendanud sportlasena meeletult.»

Warriorsi tiimil on sellel aastal võimalus jõuda väärika tähiseni, kui nad peaks võitma kolmanda meistritiitli järjest. Selleks tuleb alistada finaalmängu kuuendas mängus Toronto Raptors, et viia võiduvõimalused seitsmendale kohtumisele.

Tagasi üles