Jürgen Henn: näha oli, et mängijate eneseusk oli suur

FC Flora vs Radnicki Niš.

FOTO: /

FC Flora suutis äsja lõppenud Euroopa liiga esimeses avaringis kahe mängu kokkuvõttes alistada Serbia hõbemedalisti Radnicki Niši meeskonna. Pärast mängu olid tiimisiseselt ülevad emotsioonid, kuid meeskond teadis, mille järele nad lähevad. 

Lillekülas toimunud esimeses mängus suutis Flora tänu suurepärasele mängu lõpule võõrsilmänguks 2:0 eduseisu kaasa võtta.

Täna suutsid florakad Serbias teha 2:2 viigi, mis üldkokkuvõttes viis nad 4:2 seisuga edasi.

Flora peatreener Jürgen Henni sõnul nõudis tänane mäng meestelt väga palju energiat. «Me teadsime, et tuleb äärmiselt keeruline mäng, kuid väljakul oli näha, et meeste eneseusk oli suur ning keskendumine oli paigas. Väga harva tuli ette momente, kus me polnud mängus sees,» sõnas Henn pärast mängu.

Taktika koha pealt ütles Henn, et suures plaanis oli kõik korras ning ta oli väga rahul, et mängijad suutsid erinevates mängustaadiumites olukordadega kohaneda.

Küsimusele, et kas vastaste esimene värav muutis midagi sõnas Henn: «Laias laastus ei muutnud see midagi. Me teadsime, et kui nad isegi suudavad ühe lüüa, siis teise löömiseks peavad nad enda mängu hakkama avama, mida me suutsime väga hästi ära kasutada.»

Flora järgmine vastane on mullune Euroopa liiga poolfinalist Frankfurti Eintracht, kellega kohtutakse Lillekülas järgmisel neljapäeval.

Konstantin Vassiljev ütles Saksa klubiga kohtumise kohta, et Eintracht on teisel tasemel meeskond, kuid me anname endast parima.

Flora jaoks oli see 26. eurosarja seikluse peale alles teine kord, kui on suudetud esimesest ringist edasi saada. Esimene kord suudeti seda 2006. aastal Oslo Lyni vastu.

Eestlastest suutsid Euroopa liiga esimest ringist täna veel edasi saada Mattias Käiti koduklubi Domžale, kes alistas kahe mängu kokkuvõttes 4:3 Malta tiimi Balzani. Samuti suutis Ats Purje koduklubi KuPS kahe mängu kokkuvõttes 3:1 võita Valgevene klubi Vitebski.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tere, @eintrachtfrankfurt! ⚽️

A post shared by FC Flora Tallinn (@fcflora) on

Tagasi üles