Viiekordne Soome meister hukkus Tartumaal toimunud liiklusõnnetuses

Kiirabi (foto on illustratiivne).

FOTO: Elmo Riig

Teisipäeval Tartumaal, Vorbuse külas põrkasid kokku liinibuss ning sõiduauto. Sõiduautos oli Soome viiekordne maadluse meister Said-Magomed Tasukhanov, kes suri saadud vigastustesse laupäeva õhtul haiglas.

Kaks kuud tagasi sai Tasukhanov Soome kodakondsuse ning sel suvel treenis ta sünnimaal Tšetšeenias, et valmistuda esimesteks rahvusvahelisteks võistlusteks Soome lipu all. Õnnetuse hetkel reisis ta tagasi Soome, vahendab Ilta Sanomat.

Enda lühikese sportlaskarjääri jooksul võitis noormees viis Soome meistritiitlit U17 ning U20 vanuseklassides.

«Vaatamata arstide pingutustele õnnetuses kannatada saanud noormehe elu päästa, olid tema vigastused kahjuks niivõrd rasked, et ta suri laupäeva õhtul haiglas,» andis politsei teada meediale ning kannatanu lähedastele.

Esialgsetel andmetel keeras Chrysleri juht ristmikul vasakpööret tehes ette Tallinnast Tartu suunas liikunud reisibussile. Kokkupõrke tagajärjel said viga sõiduautos kaasa reisinud inimesed, neist üks oli alaealine laps.

Liinibussis oli õnnetuse hetkel 23 inimest, nad olid kõik turvarihmadega kinnitatud ning viga ei saanud. Politsei selgitas sündmuskohal, et mõlema masina juhid olid kained ja omavad juhtimisõigust. Õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Tagasi üles