Kimi Räikkönen pöörastest joomingutest: prioriteedid on muutunud

Carl-Robert Puhm
Copy
Kimi Räikkönen
Kimi Räikkönen Foto: XPB / XPB Images/Press Association Images

Soome vormel-1 kuulsus Kimi Räikkonen meenutas oma elulooraamatus kirjeldatud seiku. Soomlane tõdes, et 16-päevased joomistsüklid on nüüdseks ajalugu.

Aasta eest ilmunud Kimi Räikköneni elurooraamatus on peatükk seiklusest, kuidas soomlane 16 päeva Bahreini ja Hispaania GPde vahel pummeldas. Räikkönen kommenteeris Saksa väljaandele Motorsport-Total perioodi lähemalt.

«Tegelikult mina ei mäletagi sellest eriti midagi. Vähemalt pool kirja pandust, on teiste inimeste poolt räägitud. Sõitsime oma seltskonnaga mööda Euroopat ringi ja lihtsalt nautisime elu. Seda ei juhtunud korra, vaid ikka rohkem. Selles polnud midagi halba. See oli üsna normaalne ja tegime sarnaseid üritusi mitmeid kordi,» tunnistas maailmameister.

Tänaseks on Räikkönenil naine ja kaks last ning soomlane sellise elustiiliga enam ei jätka.

«Nüüd on tähtsad muud asjad. Teen oma tööd endiselt samamoodi, aga toona oli nii - kui tahtsin puhkusel kuhugi minna, siis lihtsalt lendasin sinna. Ei küsinud kellegi käest luba, tegin seda, mis pähe tuli,» meenutas Räikkönen.

«Nüüd tahan olla oma lastega ja nautida pereelu. Vahepeal käin oma naisega väljas, aga need on täiesti erinevad väljaskäimised võrreldes toonasega. Me kõik saame ju ükskord vanaks? Elus on nüüd teisi asju, mis mulle olulised. Aga see muidugi ei tähenda, et ma ei saa üldse pidutseda. Muidugi saan!»

Räikkönen saab oktoobris 40-aastaseks, olles hetkel kõige vanem piloot vormel-1 sarjas.

Märksõnad

Tagasi üles