Manchester United mõistis tähtmängija rassistliku solvamise hukka

Paul Pogba of Manchester United takes a penalty kick which is saved during the Premier League match at Molineux, Wolverhampton. Picture date: 19th August 2019. Picture credit should read: Darren Staples/Sportimage via PA Images

FOTO: Darren Staples / Sportimage/PA Images

Manchester United mõistis hukka rassistliku solvamise, mille ohvriks on nende staarmängija Paul Pogba, kes eksis eile Inglismaa kõrgliigamängus Wolverhampton Wanderersi vastu penaltiga.

Klubi asus mängija kaitsele, sest sotsiaalmeediasse on Pogba kohta tekkinud mitmed rassistlikud kommentaarid.

«Kõik Manchester Unitedi klubi liikmed on häiritud rassistlikust solvamisest, mille ohvriks Paul Pogba eile langes,» on klubi avalduses kirjas.

«Isikud, kes selliseid vaateid jagasid, ei esinda meie uhke klubi väärtuseid ja on tore, et enamus meie fännidest mõistab sellise käitumise hukka. Manchester Unitedil on nulltolerants rassismi ja diskrimineerimise osas.»

«Me teeme tööd, et tuvastada need isikud, kes sellest osa võtsid ja võtame kasutusele tugevaimad võimalikud abinõud. Samuti julgustame sotsiaalmeedia firmasid sellistes olukordades vahele asutma,» seisis klubi avalduses lõpetuseks.

Samuti astusid jalgpalluri kaitseks välja mitmed tiimikaaslased.

Maailma kalleim keskkaitsja ärgitas sotsiaalmeedia firmasid tegudele ja ründetuus Rashford sõnas: „Manchester United on perekond. Paul Pogba on suur osa sellest perest. Kui te ründate ühte meist, ründate kõiki.“

Tagasi üles
Back