PSG president ähvardas Neymari lepingu lõpuni harjutusväljakule saata

Siis oli kõik veel hästi: PSG president Nasser Al-Khelaifi (vasakul) ja Neymar 2017. aasta augustis pärast lepingu sõlmimist.

FOTO: CHRISTOPHE PETIT TESSON / EPA

Konstantin Vassiljev mängis Poola kuuendas liigas? Polnud ju tore. Sama mõtteviisiga paistab olevat PSG klubi omanik, kes suvel mõlgutas mõtteid saata tujukas brasiilia pallivõlur Neymar lepinguperioodi lõpuni üksi harjutusväljakule.

Nii pettunud oli PSG naftašeigist president Nasser Al-Khelaifi ründaja käitumise pärast. Teatavasti soovis Neymar iga hinna eest klubist lahkuda ja naasta Hispaaniasse. Ent öösel sulgunud üleminekuakna lõpuks ei tulnud ühestki tehingust midagi välja.

Üks läbirääkimistel osalenud anonüümseks jääda soovinud Neymari agent ütles ESPNile, et keset suve tahtis Al-Khelaifi saata Neymari lepingu lõpuni ehk 2022. aasta suveni karistuseks üksi harjutama ja jätta ta mänguvõimaluseta. Neymar siirdus PSG-sse 2017. aastal Barcelonast 222 miljoni euro eest.

Kõige tõsisemad jutuajamised käisid Barcelonaga, ent tolle klubi president Josep Bartomeu teatas täna kodumaisele meediale, et PSG nõudmiste vastuvõtmisel teinuks nad end kogu maailma naerualuseks. El Mundo Deportivo teatel tahtis PSG Neymari eest 150 miljonit eurot ning lisaks laenule Ivan Rakiticit, Ousmane Dembelet ja Jean-Clair Todibod.

Tagasi üles