Kerr Kriisa viskas 26 punkti ja vedas Žalgirise duubelmeeskonna kolmanda võiduni

Kerr Kriisa.
Kerr Kriisa. Foto: Kuvatõmmis videost

Kaunase Žalgirise duubelmeeskond alistas Leedu korvpalli esiliigas lisaajal Joniškisise Delikatesase 94:92. Koduväljakul mänginud Žalgirise resultaiivseim oli eestlane Kerr Kriisa, kes tõi võitjatele 26 punkti.

Poolaja üheksa punktiga kaotanud Žalgris tuli mänu tagasi kolmandal veerandajal, mis võideti 28:20. Tasavägiselt kulgenud neljandal veerandajal oli Kriisal võimalus ka mäng normaalajal ära lõpetada, kuid eestlane eksis. Lisaajal sai Žalgiris lõpuks siiski oma tahtmise ning võttis napi kahepunktilise võidu.

Kriisa viibis platsil 33 minutit ning tabas kaheseid 12-st 5 ning kolmeseid 12-st 4. Vabavisetest kogunes 18-aastase tagamängija arvele neli silma. Lisaks jäi eestlase saldosse ka üheksa resultatiivset söötu ja neli lauapalli.

Karolis Babušis toetas Žalgirist 24 silmaga. Joniškisise resultatiivseimad olid Giedrius Stankevicius 28 ja Eimantas Stankevicius 22 punktiga.

Žalgirise on kolme võidu ja kahe kaotusega liigatabelis neljandal kohal.