Number One toob koos maailma tippudega ringi tõelise Eesti võitlusspordi suurduelli

Glamuurne ja võitluslik Number One Fight Show. Maksim Vorovski.

FOTO: Number One Fight Show

Eesti viimaste aastate suurim ja võimsaim võitlusspordiüritus Number One Fight Show tuleb 23. novembril juba 12. korda ning toob ringi ka sel korral maailma tõelise tipptaseme, ühes nendega ka ühe oodatuima kodumaise duelli lähiajaloos. 

Nimelt astuvad Tondiraba jäähallis vastamisi hiljuti võitlussporti naasnud Edvin Erik Kibus ning viimastel aastatel mehetegusid tegev Maikel Astur. Tegemist on kahtlemata põnevaima kodumaise duelliga pärast lahinguid, mida Kibus pidas aastad tagasi Mirkko Moisariga. 

Kas Number One’i ringis jääb peale noor ja üha suuremaid samme maailma tipu suunas sammuv Astur või kohaliku tasandi üks enam karastunud võitlussportlane Kibus, see selgub mõne nädala pärast.

Õhtu peamatšis sammub ringi Eesti parim võitlussportlane Maxim Vorovski, kellele korraldajad on taaskord leinud vastaseks maailma tõelise tipu. Vorovski, kes Number One’i ringis kodupublikule alati võimsaid etteasteid näidanud, peab end seekord proovile panema prantslase Ghezal Khalevi vastu. 

Ghezal on karjääri jooksul võitnud 64 matšis tervelt 54 korda ning tulnud amatööride seas Aafrika meistriks.

Suurel võitlusõhtul on ringis ka kaks Eesti hetke paremat raskekaallast Jan Beljajev ning Uku Jürjendal. Number One’i ühe uhkeima nokaudi teinud Beljajev astub vastamisi poolaka Jakub Kozeraga, Jürjendal Valgene võitleja Fjodor Koltuniga. Kokku leiab õhtu jooksul aset tervelt üheksa profilahingut. 

Tagasi üles