Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Barcelona mängijad väravat tähistamas.
Barcelona mängijad väravat tähistamas. Foto: ALBERT GEA/REUTERS

Barcelona jalgpalliklubi alistas Hispaania kõrgliigas uue peatreeneri Quique Setieni debüütmängus 1:0 Granada.

Koduväljakul mänginud Barcelona oli külalismeeskonna värava lahtimuukimisega pikalt hädas. Olukord läks veidi lihtsamaks 69. minutil, kui Granada mängija German Sanchez kümne minuti jooksul teise kollase kaardi teenis ning platsilt minema saadeti.

Möödus veel seitse minutit ning Barcelona sai oma tahtmise, kui sihile jõudis Lionel Messi.

Barcelona tõusis võiduga liigatabeli tippu. Neil on Madridi Realiga võrdselt 43 punkti, kuid parem väravate vahe annab eelise Kataloonia klubile.

Järgmisena mängib Barcelona Copa del Rey sarja veerandfinaali, kui läheb kolmapäeval võõrsil vastamisi Ibizaga.