Messi kordas Barcelona kaotusmängus negatiivset ajalugu

Kris Ilves
Lionel Messi.
Lionel Messi. Foto: Carlos Sanchez Martinez/ZUMAPRESS.com

Barcelona kaotas Hispaania jalgpalliliigas võõrsil Valenciale 0:2. Kataloonia suurklubi staarründaja Lionel Messi kordas negatiivset ajalugu.

Valencial avanes suurepärane võimalus kohtumist juhtima asuda juba 12. minutil. Gerard PIque kinkis Valenciale 11 meetri karistuslöögi, kuid Maxi Gomezi soorituse tõrjus Marc-Andre ter Stegen. Teise poolaja kolmanda minutil haaras Valencia juhtohjad, kui Ferran Torrese toimetas palli Jordi Alba rikošetist väravasse. Gomez vormistas lõppseisu 77. minutil, resultatiivse söödu sai kirja Torres.

Messi sai löögile 11 korda, kuid pall ei jõudnud Valencia väravasse. Ta kordas oma isiklikku negatiivset tippmarki. Üldjuhul kui Messi sooritab mängus kahekohalise arvu pealelööke, saab argentiinlane ka tabamuse kirja. Detsembris 2017. aastal liigamängus La Coruna Deportivoga tegi Messi samuti 11 pealelööki, kuid ei jõudnud sihile.

Tegu oli Quique Setieni esimese kaotusega Barcelona eesotsas. Barcelona asub küll liigatabelis 43 punktiga liidrikohal, kuid ühe kohtumine vähem mänginud igipõlisel rivaalil Madridi Realil on sama palju punkte. Real kohtub pühapäeval Valladolidiga.