Lustakas video Nico Rosbergi abikaasa tuli kogemata püksata kaamerate ette (1)

Postimees Sport
Copy
Nico Rosberg ja Vivian Sibold
Nico Rosberg ja Vivian Sibold Foto: Peter Seyfferth FinePhotoArt.org/imago/Peter Seyfferth

2016. aastal vormel 1 maailmameistriks tulnud ning seejärel karjääri lõpetanud Nico Rosberg võttis möödunud nädalavahetusel osa virtuaalsest võidusõidust F1 Esports Virtual Grand Prix series. Rosbergi tegevusest polnud aga teadlik tema abikaasa Vivani, kes hommikumatlis kaamerate ette tuli.

Endine Mercedese piloot oli parasjagu andmas intervjuud, kui tema abikaasa Vivian Sibold endise tippsõitja selja taha ilmus. Sakslane ei pannud alguses enda naist tähelegi, kuni üks saatejuhtidest talle väikse vihe tegi. Rosberg jätkas enda juttu hetkeni, kuni saatejuhi vihjest aru sai. «Vivi! Vivi! Sa oled otseetris ja miljonite inimeste eest,» peletas Rosberg enda abikaasat kaamera eest.

Kui naljakas seik möödus, purskaksid naerma nii Rosberg kui ka temaga mõõtu võtnud endine ametikaaslane David Coulthard ning erru läinud Brasiilia koondise jalgpallur Roberto Carlos.

Saksa võidusõitja pole esimene vormel 1 täht, kel juhtub virtuaalse võidusõidu ajal äpradus.  Alles hiljuti tabas rumal olukord ka Ferrari piloot Charles Leclerci, kes võidusõidu tuhinas ei taibanud oma tüdruksõbrale ust avada, mistõttu viimane tänavale jäi.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles