Video Liverpool kõmmutas viis väravat ning tõstis viimaks trofee pea kohale

Toimetas Karl Juhkami
Liverpool on valitsev Inglismaa meister.
Liverpool on valitsev Inglismaa meister. Foto: Laurence Griffiths/PA/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga eelviimases voorus panid tänavune meister Liverpool ja Londoni Chelsea püsti tõelise tulevärgi, mis lõppes viimaks tšempionide 5:3 võiduga.

Punased asusid kohtumist juhtima 23. minutil Naby Keita pommlöögist, pärast mida lisasid teise ja kolmanda Trent Alexander-Arnold ja Georginio Wijnaldum. Vahetult enne poolajapausi õnnestus Oliver Giroud'l aga üks tagasi lüüa.

Teisel poolajal jätkati sama tarmukalt: esmalt viis Roberto Firmino meistrid juba 4:1 ette, kuid seejärel vähendasid Tammy Abraham ja Christian Pulisic kaotusseisu minimaalseks.

Lõppsõna kuulus aga Jürgen Kloppi hoolealustele: 84. minutil sahistas veel Alex Oxlade-Chamberlain.

Kuna tegemist oli Liverpooli hooaja viimase kodumänguga, said nad viimaks kätte ka Inglismaa meistritiitli.