VIDEO Meeletu obaduse saanud jäähokitäht jäi teadvusetult jääle lebama

Mark Scheifele (55) võtab jõhkralt maja Montreal Canadiensi ründaja Jake Evansi (71). Foto: John Woods/AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL on jõutud veerandfinaalideni, kuid Winnipeg Jetsi ja Montreal Canadiensi esimene kohtumine sai kohutava lõpu. Viimase värava eest hoolitsenud Jake Evans jäi pärast skoorimist vastase jõhkra vea tõttu minutiteks jääle lebama.

Evans oli vormistamas Montreali võitu ning 4:3 eduseisult viskas ta viimase värava Winnipegi tühja väravasse. Seda sooritust tehes uisutas Evans aga korra tühja värava tagant läbi ja see ilmselt ei meeldinud Marc Scheifele'ile, kes väga jõhkralt konkurendile keha andis.

Montreali viimase värava autor lendas hoobilt jääle ja jäi sinna lebama. Ta sai hoobi otse pähe ning talle tõttasid appi nii kohtunikud kui ka Montreali meditsiiniline personal.

Pärast pikemat turgutamist suudeti Montreali ründejõud siiski teadvusele äratada, kuid väljakult toimetati ta minema kanderaamil.