Juunior-WRC klassis mitu poodiumikohta teeninud Robert Virves jäi ebaõnne kiuste hooajaga rahule

Christopher Krutto
Copy
Robert Virves sõitis Kataloonias juunior-WRC-klassis sel hooajal kolmandat korda poodiumile. Üldarvestuses lõpetas ta viienda kohaga.
Robert Virves sõitis Kataloonias juunior-WRC-klassis sel hooajal kolmandat korda poodiumile. Üldarvestuses lõpetas ta viienda kohaga. Foto: Nikos Katikis/Scanpix

Noor Eesti rallisõitja Robert Virves osales tänavu esimest korda juunioride WRC-sarjas ja lõpetas üldarvestuses viiendal kohal. Kolmel korral õnnestus Saaremaalt pärit noormehel tõusta ka poodiumile. Kuidas vaatab ta hooajale tagasi?

Virves sõitis möödunud nädalavahetusel Kataloonias koos kaardilugeja Aleks Leskiga, kellega koos ta on tänavu korduvalt sõitnud, ka augustis Belgia MM-rallil. Hooaja viimasel etapil näitasid nad head kiirust ja laupäeva lõunal tundus, et võivad isegi oma klassi esikohta jahtima minna. Kahjuks purunes neil 10. kiiruskatsel rehv ja need lootused kadusid. Lõpuks piirduti kolmanda kohaga. «Üsna süütu koha peal sõitsime rehvi katki ja sõita jäi natukene liiga palju. Pidime leppima sellise ajakaotusega,» kommenteeris Virves õnnetut juhtumit.

Saarlast kimbutas tänavu mitu probleemi, mis kõik mängisid üldtulemuses oma osa. Kui näiteks Horvaatias tuli katkestada oma eksimuse tõttu, siis kodusel Rally Estonial röövis hea tulemuse katkine veovõll.

Märksõnad

Tagasi üles