Käe valgeks saanud Kaspar Treier maksis Euroliiga liidri vastu kooliraha

Toimetas Karl Juhkami
Kaspar Treier
Kaspar Treier Foto: fiba

Itaalia korvpalli meistrivõistlustel olid nädalavahetusel võistlustules Kaspar Treier ja Henri Drell, kuid võidurõõmu kumbki neist ei tundnud.

Treieri leivaisa Sassari Dinamo kohtus võõral väljakul nii Serie A kui ka Euroliiga tabelit trooniva Milano Armaniga ning jäi nimekale vastasele selgelt 50:79 alla. Treier alustas kohtumist algkoosseisus ning kogus 13 minutiga enda kontosse 5 punkti (kahesed 0/2, kolmesed 1/1). Lisaks tegi eestlane kolm viga, patustas korra pallikaotusega ning tema väljakul viibitud aja pluss-miinus näitaja oli -18.

Treieri keskmised näitajad Itaalias on: 10,8 minutit, 4,2 punkti ja 1,3 lauapalli.

Henri Drell ja Pesaro võõrustasid Trentinot, kelle vastu tuli vastu võtta napp 75:79 kaotus. Eestlane kogus mänguaega kõigest viie minuti jagu ega avanud selle jooksul skoori. Protokolli kanti kaks mööda läinud kahepunktiviset ning üks pallikaotus.

Drelli keskmised näitajad Itaalias: 13,8 minutit, 2 punkti ja 1,3 lauapalli.