Video: Chisora sülitas Vladimir Klitškole vett näkku
Chisora läks ka Hayega kaklema!

Dereck Chisora sülitas Vladimir Klitškole vett näkku.

FOTO: SCANPIX

Münchenis toimunud poksi raskekaalu WBC versiooni tiitlimatšis alistas ukrainlane Vitali Klitško kohtunike punktidega briti Dereck Chisora.

Matš kestis kõik 12 raundi ning Chisora avaldas ukrainlasele isegi rohkem vastupanu, kui eksperdid enne vastasseisu eeldasid. Klitško võidunumbriteks märgiti 118:110, 118:110, 119:111 ning seega läks võit siiski ühehäälselt ukrainlasele.

Chisora tõmbas endale aga kõvasti negatiivset tähelepanu. Mäletatavasti andis ta ametlikul kaalumisel Klitškole kõrvakiilu, eilse matši eel aga sattus ta vastamisi Klitško noorema venna Vladimiriga ja Chisora sülitas talle vett näkku.

Vaata videot!

Vladimir Klitško tunnistas pärast matši ringis antud intervjuus, et ei austa Chisorat ning tema arvates on britt poksimise häbiplekk.

Olukord läks veelgi hullemaks matšijärgsel pressikonverentsil, kuhu korraldajad olid sunnitud lausa politsei kutsuma, kuna Chisora tülitses oma kaasmaalase, nüüdseks karjääri lõpetanud, kuid matši kommenteerinud David Hayega, tüli päädis Haye mänedžeri Adam Boothi verise näoga.

Nimelt mõnitas Chisora Hayed, et too ei saanud eelmisel aastal Vladimir Klitškole üldse vastu ja uuris siis, kas Haye oleks valmis temaga poksima.

Sellest arenes rüselus, millesse olid segatud ka nende kaaskond ja veel mõned pressikonverentsil viibinud inimesed. Pärast jagas Haye hoope Chisora treeneri Don Charlesiga ning lõi meest ka kaamera statiiviga. Seejärel väitsid nii Chisora kui Booth, et neid on klaaspudeliga löödud, Boothil oli otsaees verine haav.

Chisora karjus keset kaklust: «Ma lasen sind maha, ma lasen David Haye maha!»

Lõpuks saabus pressikonverentsile politsei, et tülitsejad lahutada.

Kogu kaklust pealt näinud Vladimir Klitško kommenteeris hiljem BBC-le: «Olen täiesti pettunud, see läks üle piiri, meie spordiala ei peaks olema selline. Verised näod pressikonverentsil... poksima peab ringis, mitte sellest väljaspool.»

Tagasi üles