E, 28.11.2022

JÄRELVAADATAV ⟩ Ujumise Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlustel jagati välja medaleid

Postimees Sport
Ujumise Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlustel jagati välja medaleid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ujumine. Pilt on illustratiivne.
Ujumine. Pilt on illustratiivne. Foto: Urmas Luik / Parnu Postimees

Tartus peeti reedest pühapäevani ujumise Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlused. Kõiki eelujumisi ja finaale on võimalik allpool järelvaadata.

50 m basseinis peetud võistluse tulemusi on võimalik vaadata SIIT. Mõne aja pärast edastame uudisesse ka viimase võistluspäeva kokkuvõte, eelmiste päevade ujumised ning kokkuvõtted on kättesaadavad allpool.

Viimase päeva finaalid:

Viimase päeva eelujumised:

Kolmas päev:

Hommikuses noorte 4 x 200 meetri vabaujumise teates olid tüdrukutest võidukad:

Audentese spordiklubi (9.12,53), koosseisus Maari Randväli, Elli Lovi, Gabriela Kuusk ja Britt Raudsepp.

TOP ujumisklubi (9.20,30), koosseisus Kirke Mõtsnik, Greete Kikas, Mirtel-Madlen Siimar ja Miriam Jürisoo.

Ujumise spordiklubi (9.20,75), koosseisus Heleriin Haljaste, Adele Roop, Sherli Tankler ja Isabel Annus.

Poistest astusid poodiumile:

Ujumise spordiklubi (8.19,79), koosseisus Artjom Alteberg, Kristo Rannik, Karl- Eric Ott ja Siim Kesküla.

Spordiklubi Garant (8.27,55), koosseisus Aleksei Denissov, Danil Shuvalov, Ilja Alimov ja Georg Vaino.

Yess (8.45,33), koosseisus Kristjan Reivart, Dante Vedelmann, Silver Lauri ja Anton Pashenkov.

Juunioride vanuseklassis olid neiudest võidukad:

Ujumisklubi Briis (9.20,48), koosseisus Kertu Kann, Nora Miller, Erika Pajo, Evalotta Victoria Aabrams.

Ujumise spordiklubi (9.28,71), koosseisus Grete Tsäro, Marleene Randmaa, Mariette Villems ja Sandra Tänna.

TOP ujumisklubi (9.33,15), koosseisus Loreen Ulp, Hanna-Marleen Mõtsnik, Anee Lillo ja Katarina Vutt.

Juuniori vanuseklassi poistest astusid poodiumile:

TOP ujumisklubi (8.02,81), koosseisus Artur Tobler, Hans-Mikk Kuulpak, Georgi Goldberg ja Lars Kuljus.

Kalevi ujumiskool (8.03,19), koosseisus Georg Filippov, Patrick Orav, Lars Sebastian Antoniak ja Aleks Hokkanen.

Ujumise spordiklubi (8.18,86), koosseisus Erik Anja, Rasmus Boisen, Mihkel Pent ja Aleksandr Soorm.

Õhtul toimunud tüdrukute 50 m liblika võitis noorte arvestuses Kirke Madar Keila Swimclubist ajaga 29,10. Teise koha saavutas Miriam Jürisoo TOP ujumisklubist (29,34) ja kolmanda Maari Randväli (Audentese spordiklubi) ajaga 29,39. Juunioride kiireim oli Polina Timofejeva Viimsi veeklubist ajaga 29,38. Teise koha saavutas Jekaterina Vorontsova Garant spordiklubist (29,80) ja kolmanda Kertu Kann (ujumisklubi Briis) ajaga 30,07.

Poiste 50 m liblika võitis noorte arvestuses Nikita Kazarevski Ujumise spordiklubist ajaga 26,77, teisele kohale tuli samast klubist Artjom Alteberg (26,86) ja kolmandale kohale Artjom Aksjonov (Narva SK/Energia) ajaga 26,96. Juunioride kiireim oli Daniil Drozdov spordiklubist Garant ajaga 25,47. Teisele kohale ujus ennast Artur Tobler TOP ujumisklubist (25,74) ja kolmandale Tristan Tsopp (Kalevi ujumiskool) ajaga 25,82.

Tüdrukute 200 m vabaujumise Eesti noorte meistriks tuli Kirke Madar Keila swimclubist ajaga 2.11,23. Hõbemedalile ujus Heleriin Haljaste Ujumise spordiklubist (2.12,65) ja pronksile Ksenia Bazanova (Yess) ajaga 2.14,53. Juunioride arvestuses võitis ala Laura Tammik Pärnu spordikoolist ajaga 2.09,65. Teiseks tuli Evalotta Victoria Aabrams ujumisklubist Briis (2.09,72) ja kolmandaks Laura Sokk (Yess) ajaga 2.14,32.

Poiste 200 m vabaujumise Eesti noorte meistriks tuli Siim Kesküla Ujumise spordiklubist ajaga 1.59,55. Teise koha saavutas Kennert Jõgs ujumisklubist Briis (2.00,56) ja kolmanda koha Kristo Rannik (Ujumise spordiklubi) ajaga 2.01,38. Juunioride kiireim oli Remi Tammik Pärnu spordikoolist ajaga 1.58,74. Teine koht läks Hans-Mikk Kuulpakile TOP ujumisklubist (1.58,96) ja kolmas samas klubis ujuvale Georgi Goldbergile 1.59,41.

Tüdrukute 100 m selili võitis noorte arvestuses Mirtel Merimaa Wiru swimist ajaga 1.06,81. Teiseks tuli Polina Sovtsa TOP ujumisklubist (1.07,09) ja kolmandaks Adele Roop (Ujumise spordiklubi) ajaga 1.09,86. Juunioride kiireim oli Kertu Kann ujumisklubist Briis ajaga 1.06,42. Teise koha saavutas Loreen Ulp TOP ujumisklubist (1.07,64) ja kolmanda Freia Värk (Audentese spordiklubi) ajaga 1.08,83.

Eesti poiste noorte meistriks 100 m selilis tuli Jakob Toming Wiru swimist ajaga 1.00,98. Teise koha saavutas Karl-Eric Ott Ujumise spordiklubist (1.02,65) ja kolmanda koha Andres Soosaar (USK) ajaga 1.02,93. Juunioride kiireim oli Alan Smok spordiklubist Garant ajaga 56,71. Teiseks tuli Pavel Borissov Jõhvi spordikoolist (57,61) ja kolmandaks Hans Herman Männik (ujumisklubi Briis) ajaga 58,70.

Tüdrukute 400 m kompleksujumise Eesti noorte meistriks tuli Britt Raudsepp Audentese spordiklubist ajaga 5.16,27, teiseks tuli Veronika Tsistjakova ujumisklubist Aktiiv (5.22,52) ja kolmandaks samas klubis treeniv Amalia Krivorukova ajaga 5.34,36. Juunioride arvestuses võitis ala Violanta Gurjanova Jõhvi spordikoolist ajaga 5.08,61. ajaga. Teise koha saavutas Polina Timofejeva Viimsi veeklubist (5.23,42) ja kolmanda Grete Tsäro (Ujumise spordiklubi) ajaga 5.49,64.

Poiste 400 m kompleksujumise Eesti noorte meistriks tuli Aleksei Denissov spordiklubist Garant ajaga 4.54,19. Teise koha saavutas Kristo Rannik Ujumise spordiklubist (4.58,53) ja kolmanda koha Oliver Kuulpak (TOP ujumisklubi) ajaga 5.02,81. Juunioride Eesti meistriks tuli Artur Tobler TOP ujumisklubist ajaga 4.42,49. Teise koha saavutas samast klubist Hans-Mikk Kuulpak (4.47,29) ja kolmanda koha Jorven Nopponen (Viimsi veeklubi) ajaga 4.53,09

Tüdrukute 50 m rinnuli võitis noorte arvestuses Egle Salu Wiru swimist ajaga 33,63. Teiseks tuli Polina Volodina (Järveotsa Gümnaasiumi spordiklubi) ajaga 34,55 ja kolmandaks Mirtel Merimaa Wiru Swimist (32,94). Juunioride kiireim oli Jekaterina Vorontsova spordiklubist Garant ajaga 33,79. Teise koha saavutas Anita Gudovskaja Audentese spordiklubist (35,07) ja kolmanda Mariette Villems (Ujumise spordiklubist) ajaga 35,20.

Poiste 50 m rinnuli Eesti noorte meistriks tuli Artjom Alteberg Ujumise spordiklubist ajaga 31,04. Teise koha saavutas Airon Pajula Kalevi ujumiskoolist (31,57) ja kolmanda koha Kristjan Reivart (Yess) ajaga 31,68. Juunioride arvestuses võitis ala Ralf Roose Yessist ajaga 28,64. Teiseks tuli Glen Marcus Villems Orcast (29,88) ja kolmandaks Karl Christopher Teder (ujumisklubi Briis) ajaga 29,97.

4×100 m kombineeritud segateate noorte arvestuse kiireimad olid:

Wiru swim (4.20,43), koosseisus Mirtel Merimaa, Egle Salu, Robert Sammer ja Jakob Toming.

Ujumise spordiklubi (4.22,74), koosseisus Andreas Soosaar, Artjom Alteberg, Heleriin Haljaste ja Isabel Annus.

TOP ujumisklubi (4.24,74), koosseisus Polina Sovtsa, Oliver Kuulpak, Mirjam Jürisoo ja Ernest Kopjev.

Juunioride arvestuses astusid poodiumile:

Ujumisklubi Briis (4.11,15), koossseisus Hans Herman Männik, Karl Christopher Teder, Kertu Kann ja Evalotta Victoria Aabrams.

TOP ujumisklubi (4.13,63), koosseisus Loreen Ulp, Hans-Mikk Kuulpak, Artur Tobler ja Hanna-Marleen Mõtsnik.

Yess (4.15,85), koosseisus Anette Teder, Ralf Roose, Mattias Vool ja Laura Sokk.

Tüdrukute 800 m vabaujumise noorte Eesti meistriks tuli Britt Raudsepp Audentese spordiklubist ajaga 9.41,61. Teise koha saavutas Elli Lovi (Audentese spordiklubi) ajaga 9.51,72 ja kolmanda Ksenia Bazanova Yessist (9.58,52). Juunioride arvestuses võitis ala Violanta Gurjanova Jõhvi spordikoolist ajaga 9.42,57. Hõbemedalile ujus Laura Tammik Pärnu spordikoolist (9.43,54) ja pronksile Evalotta Victoria Aabrams (ujumisklubi Briis) ajaga 10.03,58.

Noorte vanuseklassis kogus kõige rohkem FINA punkte Kirke Madar ja juunioridest Ralf Roose.

Kõrgeima FINA punktisummaga noored:

Kirke Madar, Egle Salu, Mirtel Merimaa, Artjom Alteberg ja Polina Sovtsa.

Juuniorid: Ralf Roose, Alan Smok, Artur Tobler, Daniil Drozdov ja Pavel Borissov.Teine päev:

Teine päev:

Tüdrukute 100 m vabaujumise kiireim noor oli Kirke Madar Keila Swimclubist ajaga 58,49. Teiseks tuli Maari Randväli Audentese spordiklubist (1.00,86) ja kolmandaks Heleriin Haljaste (Ujumise spordiklubi) ajaga 1.00,97. Juunioride kiireim oli Laura Tammik Pärnu spordikoolist ajaga 1.00,00. Teiseks tuli Evalotta Victoria Aabrams ujumisklubist Briis (1.00,02) ja kolmandaks Laura Sokk (Yess) ajaga 1.01,59.

Poiste arvestuses tuli 100 m vabaujumise Eesti meistriks Kennert Jõgis ujumisklubist Briis ajaga 53,67. Temaga sama aja ujus Ilja Alimov spordiklubist Garant. Wiru Swimis ujuv Jakob Toming ajaga 54,42 astus nende järel poodiumile. Juunioride kiireim oli spordiklubist Garant Daniil Drozdov ajaga 52,52. Hõbemedali sai Remi Tammik Pärnu spordikoolist (53,31) ja kolmandat kohta jäid jagma TOP ujumisklubi esindajad Georgi Goldberg ja Lars Kuljus (53,39).

Tüdrukute 50 m selili noorte Eesti meistriks tuli Polina Sovtsa TOP ujumisklubist ajaga 31,02. Teise koha saavutas Mirtel Merimaa Wiru Swimist (31,16) ja kolmanda Amalia Krivorukova (ujumisklubi Aktiiv) ajaga 32,29. Juunioridest võitis ala Kertu Kann ujumisklubist Briis (30,52). Teiseks tuli Loreen Ulp TOP ujumisklubist (31,40) ja kolmandaks Anette Teder (Yess) ajaga 31,62.

Poiste 50 m selili kiireim noor oli Jakob Toming Wiru Swimist ajaga 28,48. Teise koha saavutas Andreas Soosaar Ujumise spordiklubist (28,74) ja kolmanda Dmitri Sillaste (Pärnu spordikool) ajaga 28,80. Juunioridest võitis ala Alan Smok spordiklubist Garant ajaga 26,66. Teise koha saavutas Artur Tobler ujumisklubist TOP (26,93) ja kolmanda Pavel Borissov (Jõhvi spordikool) ajaga 27,03.

Tüdrukute 200 m rinnuli Eesti noorte meistriks tuli Iryna Milutina Kohtla-Järve spordiseltsist Kalev ajaga 2.37,58. Teise koha saavutas Mirtel Merimaa Wiru Swimist (2.41,19) ja kolmanda koha samuti Wiru Swimist Egle Salu (2.43,56). Juunioride arvestuses sai kaela kuldmedali Violanta Gurjanova Jõhvi spordikoolist ajaga 2.45,63. Hõbedale ujus ennast Jekaterina Vorontsova spordiklubist Garant (2.5,93) ja pronksile Mariette Villems (Ujumise spordiklubi) ajaga 2.56,87.

Poiste 200 m rinnuli kiireim noor oli Artjom Alteberg Ujumise spordiklubist ajaga 2.25,20. Teiseks tuli Airon Pajula Kalevi ujumiskoolist (2.29,78) ja kolmandaks samuti Kalevist Joonas Koppen ajaga 2.31,96. Juunioride kiireim oli Ralf Roose Yessist ajaga 2.19,26. Teise koha saavutas Lars Sebastian Antoniak Kalevi ujumiskoolist (2.22,57) ja kolmanda koha Jorven Nopponen (Viimsi veeklubi) ajaga 2.24,72.

Tüdrukute 200 m liblika noorte Eesti meistriks tuli Kira Ponomarenko Kohtla-Järve spordiselts Kalevist ajaga 2.26,84. Teise koha saavutas Anna Vidloha samast klubist (2.30,77) ja kolmanda Kirke Madar (Keila swimclub) ajaga 2.34,26. Juunioride arvestuses tuli ala võitjaks Polina Timofejeva Viimsi Veeklubist ajaga 2.28,08. Teise koha saavutas Violanta Gurjanova Jõhvi spordikoolist (2.37,17) ja kolmanda koha Anita Gudovskaja (Audentese spordiklubi) ajaga 3.28,82.

Poiste 200 m liblika Eesti noorte meistriks tuli Artjom Aksjonov Narva SK/Energiast ajaga 2.11,41. Teise koha saavutas Danil Shuvalov spordiklubist Garant (2.13,85) ja kolmanda koha Ivan Krehov (Kalevi ujumiskool) ajaga 2.20,74. Juunioride kiireim oli Artur Tobler TOP ujumisklubist ajaga 2.13,95. Teiseks tuli Nikita Sergejev Narva SK/Energiast (2.26,69) ja kolmandaks Hannes Villem Reimand (Ujumise spordiklubi) ajaga 2.38,77.

Poiste 4×100 m kombineeritud teateujumise parimateks olid:

Ujumise spordiklubi võistkond (3.38,29), koosseisus Siim Kesküla, Artjom Alteberg, Kristo Rannik ja Nikita Kazarevski.

Spordiklubi Garant (3.45,16), koosseisus Ilja Alimov, Georg Vaino, Danil Shuvalov ja Ron Berg.

Ujumisklubi Briis (3.47,71), koosseisus Kennert Jõgis, Gregor Ilves, Roger Ruhno ja Jarko Miller.

Juuniorides olid kiireimad võistkonnad:

TOP ujumisklubi (3.33,22), koosseisus Hans-Mikk Kuulpak, Artur Tobler, Georgi Goldberg ja Lars Kuljus.

Kalevi ujumiskool (3.38,48), koosseisus Armin Liiv, Patrick Orav, Lars Sebastian Antoniak ja Tristan Tsopp.

Pärnu spordikool (3.42,32), koosseisus Carl Robert Soovik, Raido Vainikk, Denis Moskalenko ja Remi Tammik.

Tüdrukute 4×100 m kombineeritud teateujumise parimateks olid:

Yess (4.07,90), koosseisus Jette Riin Luik, Margaret Raidmäe, Nora Lee Luht ja Ksenia Bazanova.

TOP ujumisklubi (4.08,48), koosseisus Mirjam Jürisoo, Greete Kikas, Kirke Mõtsnik ja Polina Sovtsa.

Audentese spordiklubi (4.11,45), koosseisus Maari Randväli, Elli Lovi, Gabriela Kuusk ja Britt Raudsepp.

Juunnioride parimad neiud olid:

Ujumisklubi Briis (4.08,03), koosseisus Keru Kann, Nora Miller, Erika Pajo ja Evalotta Victoria Aabrams.

Ujumise spordiklubi (4.15,95), koosseisus Sandra Tänna, Marleene Randmaa, Mariette Villems ja Grete Tsäro.

TOP ujumisklubi (4.18,64), koosseisus Loreen Ulp, Hanna-Marleen Mõtsnik, Anee Lillo ja Katarina Vutt.

Poiste 1500 meetri vabaujumise Eesti meistriks tuli Aleksei Denissov spordiklubist Garant ajaga 17.17,49. Teise koha saavutas Andrei Petrikov Narva SK/Energiast (17.27,57) ja kolmanda Andrei Pashenkov (Yess) ajaga 17.35,00. Juunioride vanuseklassist oli võidukas Georg Filippov Kalevi ujumiskoolist ajaga 16.14,07. Hõbemedalile ujus Remi Tammik Pärnu spordikoolist (17.26,29) ja pronksile Erik Anja (Ujumise spordiklubi) ajaga 17.42,04.

Teise päeva finaalid:

Teise päeva eelujumised:

Avapäev:

Noorte arvestuses võitis tüdrukutest 50 m vabaujumise Keila Swimclubis treeniv Kirke Madar ajaga 26,89. Teiseks tuli Miriam Jürisoo TOP ujumisklubist (27,40) ja kolmandaks Maari Randväli 27,48 (Audentese spordiklubi). Juunioridest oli kiireim Yessis treeniv Anette Teder ajaga 27,84. Talle järgnesid Jekaterina Vorontsova Garant spordiklubist (27,93) ja Evalotta Victoria Aabrams ajaga 27,98 (ujumisklubi Briis).

Poiste 50 m vabaujumises oli noortest kiireim Ilja Alimov spordiklubist Garant ajaga 24,43. Teiseks tuli Kennert Jõgis ujumisklubist Briis (24,73) ja kolmandaks Jakob Toming (Wiru swim) ajaga 24,91. Juunioridest võitis ala Mattias Vool Yessist ajaga 24,83. Teise koha saavutas Daniil Drozdov spordiklubist Garant (24,16) ja kolmanda koha Hans-Mikk Kuulpak (TOP) ajaga 24,19.

Tüdrukute 200 m selilis tuli noorte arvestuses Eesti meistriks Polina Sovtsa TOP ujumisklubist ajaga 2.25,82. Teise koha saavutas Amalia Krivorukova ujumisklubist Aktiiv (2.28,88) ja kolmanda koha Juuli-Marie Mikker (Yess) ajaga 2.32,69. Juunioride kiireim oli Violanta Gurjanova Jõhvi spordikoolist ajaga 2.23,42. Teiseks tuli Kertu Kann (ujumisklubi Briis) ajaga 2.31,47 ja kolmandaks Loreen Ulp ujumisklubist TOP (2.27,53).

Poiste 200 m selili kiireim noor oli Siim Kesküla Ujumise spordiklubist ajaga 2.12,91. Teise koha saavutas Kennert Jõgis (ujumisklubi Briis) ajaga 2.15,90 ja kolmanda Dmitri Sillaste Pärnu spordikoolist (2.18,34). Juunioridest võitis ala Remi Tammik Pärnu spordikoolist ajaga 2.07,84. Hõbeda sai kaela Alan Smok spordiklubist Garant (2.08,46) ja pronksi Tristan Tsopp (Kalevi ujumiskool) ajaga 2.11,63.

Tüdrukute 100 m rinnuli kiireim noor oli Egle Salu Wiru Swimist ajaga 1.12,42. Teise koha saavutas Iryna Miliutina (Kohtla-Järve spordiselts Kalev) ajaga 1.14,41 ja kolmanda koha Mirtel Merimaa Wiru Swimist (1.14,55). Juunioridest võitis ala Jekaterina Vorontsova spordiklubist Garant ajaga 1.16,02, teiseks tuli Mariette Villems Ujumise spordiklubist (1.19,79) ja kolmandaks Janeli Luts (Keila swimclub) ajaga 1.20,36.

Poiste arvestuses tuli noorte 100 m rinnuli Eesti meistriks Artjom Alteberg Ujumise spordiklubist ajaga 1.06,28. Teise koha saavutas Airon Pajula (Kalevi ujumiskool) ajaga 1.09,00 ja kolmanda Joonas Koppen samuti Kalevi ujumiskoolist (1.10,01). Juunioride kiireim oli Ralf Roose Yessist ajaga 1.03,36. Teisele kohale ujus ennast Lars Sebastian Antoniak (Kalevi ujumiskool) ajaga 1.05,80, kolmandale Karl Christopher Teder ujumisklubist Briis (1.06,13).

Tüdrukute 400 m vabaujumise kiireim noor oli Britt Raudsepp Audentese spordiklubist ajaga 4.36,42. Hõbemedalile ujus ennast Ksenia Bazanova Yessist (4.39,65), pronksile Elli Lovi (Audentes) ajaga 4.40,04. Juunioride kiireim oli Laura Tammik Pärnu spordikoolist ajaga 4.40,30. Teise koha saavutas Evalotta Victoria Aabrams Kalevi ujumiskoolist (4.46,17) ja kolmanda Maarja Katherine Link (Keila swimclub) ajaga 4.43,44.

Poiste arvestuses tuli noorte 400 m vabaujumise Eesti meistriks Kristo Rannik Ujumise spordiklubist ajaga 4.21,14. Teiseks tuli Andrei Petrikov Narva SK/Energiast (4.22,53) ja kolmandaks Anton Pashenkov (Yess) ajaga 4.28.11. Juunioridest võitis ala Remi Tammik Pärnu spordikoolist ajaga 4.18,76. Teise koha saavutas Erik Anja Ujumise spordiklubist (4.19,81) ja kolmanda koha Aleks Hokkanen (Kalevi ujumiskool) ajaga 4.29,51.

Tüdrukute 100 m liblikas tuli noorte arvestuses Eesti meistriks Kirke Madar Keila swimclubist ajaga 1.03,64. Teise koha saavutas Miriam Jürisoo TOP ujumisklubist (1.04,53) ja kolmanda Kira Ponomarenko (Kohtla-Järve spordiselts Kalev) ajaga 1.05,09. Juunioride kiireim oli Polina Timofejeva Viimsi veeklubist ajaga 1.04,42. Teiseks tuli Kertu Kann ujumisklubist Briis (1.07,17) ja kolmandaks Katarina Vutt (TOP) ajaga 1.08,62

Poiste arvestuses tuli noorte 100 m liblikujumise Eesti meistriks Artjom Aksjonov Narva SK/Enegiast ajaga 58,04. Teiseks tuli Danil Shuvalov spordiklubist Garant (58,31) ja kolmandaks Dmitri Sillaste (Pärnu spordikool) ajaga 1.01,20. Juunioride kiireim oli Artur Tobler TOP ujumisklubist ajaga 56,28. Teiseks tuli Daniil Drozdov spordiklubist Garant (56,47) ja kolmandaks Nikita Ivanov (ARGO ujumisklubi) ajaga 58,19.

Tüdrukute 200 meetri kompleksujumises tuli noorte arvestuses esikohale Mirtel Merimaa Wiru swimist ajaga 2.27,00. Teisele poodiumi astmele astus Britt Raudsepp Audentese spordiklubist (2.31,31) ja kolmandale Polina Sovtsa (TOP) ajaga 2.36,37. Juunioridest ujus kiireima tulemuse Karolin Victoria Kotsar Audentese spordiklubist ajaga 2.20,35. Selle ajaga täitis neiu ka juuli alguses toimuva Euroopa juunioride meistrivõistluste aegnormatiivi! Teisele kohale tuli Violanta Gurjanova Jõhvi spordikoolist (2.26,66), kolmandale Laura Tammik (Pärnu spordikool) ajaga 2.31,41.

Poiste 200 m kompleksujumises tuli Eesti meistriks Artjom Alteberg Ujumise spordiklubist ajaga 2.14,27. Hõbemedali sai kaela Aleksei Denissov spordiklubist Garant (2.17,36), pronksi Joonas Koppen (Kalevi ujumiskool) ajaga 2.18,45. Juunioridest oli kiireim Artur Tobler TOP ujumisklubist ajaga 2.09,94. Teise koha saavutas samuti TOPis ujuv Hans-Mikk Kuulpak ajaga 2.10,73, kolmanda Lars Sebastian Antoniak (Kalevi ujumiskool) ajaga 2.12,13.

4×100 m vabaujumise segateate võitsid:

  1. Ujumise spordiklubi (3.54,79), koosseisus Siim Kesküla, Nikita Kazarevski, Sherli Tankler ja Heleriin Haljaste.
  2. Ujumisklubi Yess (3.55,40), koosseisus Anton Pashenkov, Kristjan Reivart, Jette Riin Luik ja Ksenia Bazanova.
  3. Wiru Swim (3.55,91), koosseisus Robert Sammel, Mirtel Merimaa, Egle Salu ja Jakob Toming.

Juunioride arvestuses olid kiireimad:

  1. Ujumisklubi Briis (3.50,75), koosseisus Hans Herman Männik, Endrik Einberg, Keru Kann ja Evalotta Victoria Aabrams
  2. TOP ujumisklubi (3.51,44), koosseisus Hans-Mikk Kuulpak, Georgi Goldberg, Hanna-Marleen Mõtsnik ja Loreen Ulp.
  3. Yess (3.54,33), koosseisus Mattias Vool, Ralf Roose, Laura Sokk ja Anette Teder.

Esmese päeva finaalid:

Esimese päeva eelujumised: