Hea hoo sisse saanud Treier ja Sassari noppisid võõrsil suure võidu

Toimetas Ville Arike
Kaspar Treier tabas mõlemad kolmepunktivisked.
Kaspar Treier tabas mõlemad kolmepunktivisked. Foto: fiba.basketball

Kuu aega tagasi seljale häda teinud Eesti korvpallikoondislane Kaspar Treier on mängus tagasi ning aitas Sassaril alistada Itaalia liiga punase laterna Reggio Emilia 99:74.

19 minutit mänguaega saanud Treier tabas mõlemad visked – need olid kolmesed – ning kogus 6 punkti, 4 lauapalli ja 2 korvisöötu. Tema väljakul olles jäi Sassari 17 punktiga plussi.

Edu suurendati tasapisi. Esimese veerandi järel juhtis Sassari 20:16, poolajal 52:40 ning kolmanda veerandaja järel oli vahe 18-punktiline. Võitjate resultatiivseim oli 25 punktiga Gerald Robinson.

Teistel Eesti koondislastel sama hästi ei läinud. Brindisi (Joonas Riismaa 10 min, 1 p) jäi kodus 90:104 alla Varesele, Treviso (Mikk Jurkatamm 4 min, 0 p) aga võõrsil 72:101 Pesarole.