Ahjupera ja ETO langesid karikasarjast välja

Mariel Gregor
Jarmo Ahjupera (paremal).
Jarmo Ahjupera (paremal). Foto: mon.hu

Jalgpallur Jarmo Ahjupera koduklubi Györi ETO ei suutnud Ungari karikavõistluste veerandfinaali kordusmängus imet korda saata ja langes konkurentsist.

Avamängu võõrsil 1:5 kaotanud ETO tunnistas vastase paremust ka koduplatsil. Korduskohtumise ainsa värava vormistas 11. minutil Milan Peric, kirjutab Soccernet.ee. Ahjupera sekkus vahetusest 67. minutil.

Euroopa liiga koht on aga ETO käeulatuses Ungari kõrgliigas, kus hoitakse 19 vooru järel teist kohta. Meistrivõistluste võitja lunastab pääsme Meistrite liigasse ning teise ja kolmanda koha omanik Euroopa liigasse, nagu ka karikavõitja.