VIDEO Hein kinkis vastastele värava, kuid heastas hiljem eksimuse

Karl Jakob Hein
Karl Jakob Hein Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallikoondise väravavaht Karl Jakob Hein avas Arsenali U21 võistkonnaga EFL Trophy sarjas punktiarve.

Arsenali U21 võistkond kohtus EFL Trophy alagrupimängus Inglismaa tugevuselt neljandas liigas mängiva Swindon Towniga.

Heinale kulges kohtumine tõusude ja mõõnadega. Mängu 34. minutil tegi ta jämeda prohmaka, lubades Swindon Townil 2:1 juhtima minna. Tema õnneks suutis Arsenal 82. minutil viigistada.

EFL Trophy alagrupimängudes lüüakse viigi järel penaltiseeria, millega võitja teenib tabelisse lisapunkti. Seal näitas Hein taset, tõrjudes vastaste kolmanda löögi, kindlustades sellega meeskonnale penaltiseerias 5:4 võidu.

EFL Trophy võistlussarjas mängivad Inglismaa tugevuselt kolmanda ja neljanda liigataseme klubid ning 16 Premier League’i ja Championshipi noortemeeskonda. Tiimid jagatakse neljaliikmelistesse gruppidesse, kust edasi play-off-formaati pääseb kaks paremat.

Arsenaliga samasse gruppi kuuluvad veel Exeter City ja Reading.