OTSEBLOGI JA GALERII Pärnu Sadam kaotas Kosovo klubile ja langes eurosarjas konkurentsist (1)

Ville Arike
, Pärnu

Pärnu Sadama korvpallimeeskond pidas FIBA Europe Cupi kvalifikatsioonis teise kohtumise ning kaotas Kosovo klubile Trepca 67:77. Sellega on pärnakatele euromängud tänavuseks lõppenud, sellest alagrupist pääses edasi Trepca. Postimees tegi mängust otseblogi.

Pärnu kohtus teisipäeval Islandi meistri Tindastolliga ja pidi vastu võtma kaotuse 62:69. Kolmanda veerandaja keskel saadi ette 12 punktiga, kuid siis jooksis mäng kokku ning viimane veerandtund kuulus vastastele 36:17. Mängu analüüsi saab lugeda SIIT.

Eile jäi aga Tindastoll omakorda 69:77 alla Trepcale. See tähendab, et kui Pärnu saab täna Trepcast jagu, koguvad kõik meeskonnad ühe võidu. Siis läheb paremusjärjestuse selgitamisel korvide vahe lugemiseks. Pärnul on see praegu -7 ja Trepcal +8, Tindastoll -1-ga enam grupis esikohta ja koos sellega pääsu põhiturniirile saada ei saa. Lihtne arvutus näitab, et vähemalt 8-punktiline võit viiks pärnakad Trepcast mööda.