Hea hoo sisse saanud Karol Mets ja St. Pauli kindlustasid liidrikohta

Toimetas Ville Arike
St.Pauli mängijad jooksevad väravat tähistama, teistega liitub Karol Mets (nr 3). Foto: Imago/Daniel Lakomski/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise tugisambaid Karol Mets on koos koduklubi St. Pauliga saanud sisse suurepärase hoo, laupäeva hilisõhtul alistati Nürnberg 5:1.

St. Pauli asus Elias Saadi väravast mängu juhtima juba 4. minutil. Ehkki poolaeg lõppes viigiliselt, pandi pärast vaheaega sisse järgmine käik, Johannes Eggestein lõi kiirelt kaks väravat ning lõppseis vormistati lisaminutitel. Mets mängis tavapäraselt kõik 90 minutit.

St. Pauli alustas hooaega võidu ja nelja viigiga, kuid on pärast eelmist koondisepausi saanud neli võitu järjest väravate vahega 15-4. 2. Bundesliga tabelis tõusti 19 punktiga ainuliidriks, sest Hamburgi SV ei saanud võõrsil Wiesbadeni vastu enamat 1:1 viigist. Tabel on tihe: Hamburgi SV ja Kaiserslautern järgnevad 17 ja veel kolm meeskonda 15 punktiga.