Karol Mets aitas St. Paulil raskes mängus kindlustada liidrikohta

Toimetas Ville Arike
Karol Mets rõõmustab mängus Rostocki Hansaga.
Karol Mets rõõmustab mängus Rostocki Hansaga. Foto: IMAGO/Ostseephoto/Scanpix

Pärast koondisemängudest tingitud nädalast pausi jätkusid mängud ka Saksamaa 2. Bundesligas ning Karol Mets ja Hamburgi St. Pauli jätkasid võidulainel. Võõrsil alistati 3:2 Rostocki Hansa, Mets oli väljakul kõik 90 minutit.

Ehkki võõrustajad läksid 9. minutil Junior Brumado realiseeritud penaltist juhtima, andis see hoogu hoopis külalistele. Juba veerand tunniga oli neil mäng täielikult ümber pööratud – 15.-23. minutini skoorisid neljaminutiliste vahedega Manolis Saliakas, Marcel Hartel ja Oladapo Afolayan ning St. Pauli juhtis 3:1.

Hansa ei andnud alla ja sai mängu uuesti sisse, püüdis järele jõuda, kuid alles 80. minutil realiseeris Brumado taas penalti. Järelejäänud veerand tunni (kohtunik andis ka lisaminuteid) jooksul suutis St. Pauli aga edu hoida ja noppida väärtuslikud kolm punkti.