Neidude U16 koondis lõpetas koduse turniiri võimsa võiduga

Pilt on illustratiivne
Pilt on illustratiivne Foto: SCANPIX

Täna pidas Eesti U16 tüdrukute korvpallikondis B-divisjoni EM-turniiril oma viimase kohtumise. Eesti võitis mängu Norraga 69:34 ning lõpetas turniiri 13. kohaga.

Eesti sai kohe mängu alguses hea hoo sisse ning esimene veerandaeg võideti 23:7. Mäng jätkus Eesti domineerimisega ning pausile mindi juba üsna kindlast 43:17 eduseisust. Teine poolaeg mängupildis muutusi ei toonud, kolmanda veerandaja lõpus juhtis Eesti juba 55:25. Viimasel veerandajal kasvatas Eesti oma edu veelgi ning võttis ülekaaluka 69:34 võidu, vahendab Basket.ee.

Eesti parimana tõi Marie Roosalu 17 punkti, Kadri Ann Lass lisas omalt poolt 15 punkti. Norra resultatiivseim oli 6 punktiga Nini Skjulhaug. Euroopa meistrivõistluste U16 tüdrukute B-divisjoni finaalturniiril sai Eesti 4 võitu ning 3 kaotust ning lõpetas turniiri 13. kohaga.