Arusaare jaoks on olümpiaturniir läbi

Ardo Arusaar (sinises)
Ardo Arusaar (sinises) Foto: Liis Tremann

Londoni olümpiamängudel jõudis Ardo Arusaar kuni 96 kg kaaluvate meeste kreeka-rooma maadluses kaheksandikfinaali, kuid kaotas seal valgevenelasele Tsimafei Dzeinitšenkale.

Seejärel pidi 24-aastane Arusaar lootma, et valgevenelane jõuab finaali ning eestlane saaks jätkata lohutusringis.

Veerandfinaalis suutis Dzeinitšenka võita bulgaarlast Elis Gurit, kuid poolfinaalis kaotas ta Rustam Totrovile Venemaalt.

Esimeses ringis oli Arusaar olnud 3:0 parem Venezuela maadlejast Erwin Jose Caraballo Cabrerast.

VÕISTLUSE KÄIK:

Kaheksandikfinaal vs Dzeinitšenka:

Alla parterisse läheb taas valgevenelane, kes kaitseb edukalt ja võidab matši.

Teises perioodis läheb alla parterisse valgevenelane ning kaitses edukalt. Seis viigis!

Esimese poolteise minutiga keegi punkte ei saanud ning Arusaar kaitses edukalt parteri ja võitis esimese perioodi.

1/16 finaal vs Erwin Jose Caraballo Cabrera:

Arusaar võitis ka teise perioodi ning jõudis kaheksandikfinaali.

Teisel perioodil saab Arusaar ühe punkti. Vastase treener esitas proetsti, mida ei rahuldatud ning Arusaar sai ka teise punkti.

Esimese peroodi võidab Ardo Arusaar, kes tuli alt parterist välja ja sai kaks punkti.