Jarmo Ahjupera Eesti koondise treeningul.
Jarmo Ahjupera Eesti koondise treeningul. Foto: Liis Treimann / Postimees

Eesti jalgpallikoondislane Jarmo Ahjupera lõi eile õhtul Ungari esiliiga läänetsoonis Györi ETO duubelmeeskonna eest oma hooaja kolmanda värava.

Eestlane avas kodumängus Baja vastu skoori juba neljandal minutil. Lõpuks võitis ETO II 4:0, Ahjupera vahetati puhkama 70. minutil, kui seis oli veel 2:0, kirjutab Soccernet.ee.

ETO II sai kolme viigi ja kolme kaotuse kõrvale alles oma esimese võidu ja kerkis hetkel liigatabelis 16 meeskonna konkurentsis 11. kohale, aga enamik seitsmenda vooru kohtumistest on veel pidamata.

Ungari kõrgliigas pääses Ahjupera viimati platsile 10. augustil, pärast seda on ta osalenud neljas duubli mängus ja löönud kolm väravat.