Jääger ja Post aitasid Aalesundi võiduni

Mariel Gregor
Sander Post Eesti koondise särgis (keskel) kohtumises Soomega.
Sander Post Eesti koondise särgis (keskel) kohtumises Soomega. Foto: Raigo Pajula

Eesti jalgpallikoondislaste Enar Jäägeri ja Sander Posti tööandja Aalesund alistas Norra kõrgliigas kodus 3:1 Oslo Valerenga.

Aalesund jäi küll 28. minutil koduväljakul kaotusseisu, ent suutis Costa Rica koondislase Michael Barrantesi kahe ja Leke James'i ühe värava abil 3:1 võidu napsata. Jääger alustas algkoosseisus, Post vahetati 90. minutil Jamesi asemel platsile, vahendab Soccernet.ee.

Taijo Teniste ja Sogndal tunnistama Henri Anier leivaisa Vikingi 1:2 paremust. Teniste tegi kaasa kõik 90 minutit, Anier seevastu istus sama kaua pingil.

Võistlustules oli ka aste madalamal palliv Pavel Londak, kes pidi oma võrgust noppima ühe palli, kui Bodo/Glimt viigistas võõrsil otsese konkurendi Ranheimiga.