Ojamaa ja Motherwell said koduliigas suure kaotuse

Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henrik Ojamaa koduklubi Motherwell kaotas koduväljakul 0:4 Hiberniansile.

Eestlane alustas mängu algkoosseisus, kuid vahetati 67. minutil pingile. Vastaste väravad lõid 27 minutil David Wotherspoon, 64. ja 74 minutil penalti realiseerinud Leigh Griffith ja lisaminutitel täpne olnud Daniel Gandling.

Motherwell hoiab liigatabelis kümne vooru järel 13 punktiga kuuendat kohta, liidril Glasgow Celticul on 20 punkti. Hibernian kerkis 15 punktiga teiseks, kuid peakonkurentidel on veel selle vooru mängud pidamata.