FC Barcelona teenis võimsa võidu ja suurendas eduseisu

FC Barcelona mängumehed väravat tähistamas.
FC Barcelona mängumehed väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel teenis järjekordse võidu FC Barcelona, kes alistas võõrsil 4:0 Levante.

Kohtumise esimene poolaeg lõppes väravateta viigia, kuid teisel poolajal lõi Lionel Messi kaks väravat ning Andres Iniesta ja Cesc Fabregas lisasid mõlemad ühe tabamuse.

Hispaania kõrgliigas on nüüd peetud 13 vooru ning Barcelonal on ette näidata 12 võitu ja üks viik, seega on neil tabeliliidrina hetkel koos 37 punkti.

34 punktiga teisel kohal olev Madridi Atletico alistas viimati 4:0 koduplatsil Sevilla. Nädalavahetusel kaotuse vastu võtma pidanud Madridi Real on 26 silmaga kolmandal positsioonil.

Hispaania liiga väravaküttide edetabelis hoiab Messi 19 tabamusega kindlat esikohta, Cristiano Ronaldo on 12 väravaga teine ja Radamel Falcao 11ga kolmas.