Jälle kaotus: Klavani klubi jätkab Saksamaal kindlalt väljalangemistsoonis

Oliver Lomp
, ajakirjanik
Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: FC Augsburg

Eesti jalgpallikoondislase Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg sai täna Saksamaa liigas juba üheksanda kaotuse, kui seekord jäädi võõrsil 1:2 alla Stuttgartile.

Stuttgart asus kohtumist 11. minutil juhtima, kui täpne oli Ibrahima Traore. 44. minutil Lõuna-Korea jalgpallur Koo Ja-Cheol viigistas, kuid 69. minutil viis Vedad Ibisevic kodumeeskonna taas ette. Klavan tegi kaasa terve kohtumise.

Augsburgi tabeliseis teeb murelikuks. 14 kohtumisega on kogutud vaid seitse punkti, millega asutakse kindlalt tabeli viimasel kohal. Väljalangemistsoonis asuvad ka Nürnberg (13 punkti) ja Hoffenheim (12). Praeguse seisuga esimesena liigasse püsima jääval Wolfsburgil on koos 15 silma.