Durant saadeti duši alla ja Thunder sai üllatuskaotuse

Kevin Durant (paremal)
Kevin Durant (paremal) Foto: SCANPIX

Oklahoma City Thunderi liider Kevin Durant saadeti karjääri jooksul esimest korda väljakult minema ning korvpalliliiga NBA senine liidermeeskond võttis kodufännide silme all vastu üllatusliku 93:110 kaotuse Brooklyn Netsilt.

Thunder jäi teise veerandaja lõpuminutitel juba 23-punktilisse kaotusseisu, kuid suutis siiski lõpuveerandajal seisu 85:85 viigisadamasse tüürida. Siis tegi aga külalismeeskond 8:0 vahespurdi ning kui kaks minutit enne kohtumise lõppu eemaldati mängust Kevin Durant, siis oli kohtumise saatus otsustatud, kirjutab basket.ee.

«Ütlesin kohtunikule, et minu arvates oli see halb vile. Kohtunik reageeris aga üle,» põhjendas kaotajate resultatiivseimaks kerkinud Durant. «Ma arvan, et ma võin pettunud olla, eriti siin liigas.»

Võitjate parimaks kerkis viis kolmepunktiviset tabanud Joe Johnson, kes tõi mängu tulemuslikumana 33 silma.