Sydney tennisefinaalis kohtuvad Radwanska ja Cibulkova

Dominika Cibulkova
Dominika Cibulkova Foto: SCANPIX

Sydneys toimuval kõrgetasemelisel naiste tenniseturniiril jõudsid finaali poolatar Agnieszka Radwanska ja slovakk Dominika Cibulkova.

Cibulkovast sai viies asetamata mängija, kes alates 1990. aastast Sydney turniiril finaali jõudnud. Poolfinaalis alistas WTA 15. kohal olev sklovakk sakslanna Angelique Kerberi 6-2, 4-6, 6-3, vahendab ERR Sport.

Maailma edetabeli neljas Agnieszka Radwanska võitis poolfinaalis Li Na 6-3, 6-4. Radwanska, kes eelmisel nädalal võidutses Aucklandi turniiril, on nüüd võitnud kaheksa mängu järjest ning on 14. jaanuaril algavatel Austraalia lahtistel meistrivõistlustel ameeriklanna Serena Williamsi kõrval suurimaid soosikuid.