Messi neli väravat tõid Barcelonale kindla võidu

Lionel Messi
Lionel Messi Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel sai kindla võidu tabeliliider FC Barcelona, kes alistas koduväljakul 5:1 Osasuna.

Võitjate pool oli heas hoos Lionel Messi, kes lõi neli väravat. Esmalt sai Messi tabamuse kirja 11. minutil ja avapoolajal lõi ta värava veel 28. minutil. Teisel poolajal oli Messi täpne 56. ja 58. minutil.

Barcelona poolel sai tabamuse kirja veel Pedro, kes lõi värava 40. minutil. Külaliste ainsa tabamuse eest hoolitses Raoul Cedric Leo 24. minutil.

Barcelonal on tabeliliidrina koos 58 punkti, õhtul Athletic Clubiga mängival Madridi Atleticol on 47 ja Madridi Realil 43 punkti.