Balotelli iluvärav tõi maailmameistrite lahingus Itaaliale viigi

Koondisekaaslased Mario Balotellit õnnitlemas
Koondisekaaslased Mario Balotellit õnnitlemas Foto: SCANPIX

Itaalia ja Brasiilia on kahe peale kokku võitnud koguni üheksa jalgpalli maailmameistriritiitlit (Itaalia neljal ja Brasiilia viiel korral). Eile kohtusid edukad jalgpalliriigid omavahel ja tulemuseks oli 2:2 viik.

Brasiilia läks Fredi ja Oscari väravatest 2:0 juhtima, kuid teisel poolajal suutis Itaalia mängu tagasi tulla. Kõigepealt lõi nurgalöögist tulnud pall väravasse Daniele De Rossi ja kõigest paar minutit hiljem lõi tõelise iluvärava Mario Balotelli. Rohkem väravaid Šveitsis toimunud mängus ei nähtud.