Oliver Lomp
, ajakirjanik
Goran Pandevi tabamus kindliustas Napolile viigi
Goran Pandevi tabamus kindliustas Napolile viigi Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpalliliiga Serie A eile hilisõhtul peetud kohtumises mängisid AC Milan ja Napoli esimese koduväljakul 1:1 viiki.

Mathieu Flamini kauglöök viis Milani 30. minutil juhtima, kuid juba kolm minutit hiljem viigistas Goran Pandev Marek Hamsiku söödust seisu.

Kuna kumbki meeskond enamaks võimeline polnud, tõuseb pinge võitluses kolmandale positsioonile, mis on ühtlasi viimane koht, mis selle saavutajale Meistrite liiga pääsme lunastab.

Milanil on praegu kolmandana 59 punkti, Fiorentinal 55, Rooma Laziol ja AS Romal 51 ning Milano Interil 50. Kusjuures täna õhtul tabeliliidri Torino Juventusega kodus mängival Laziol on üks voor varuks.