Tarmo Kingi viimase minuti värav viis ETO karikafinaali

Tarmo Kink.
Tarmo Kink. Foto: Andres Haabu

Eesti jalgpallikoondislase Tarmo Kingi viimase minuti värav tagas tema kodumeeskonnale Györi ETO-le edasipääsu Ungari karikavõistluste finaali, vahendab soccernet.ee.

ETO oli võitnud poolfinaali avamängu FC Videotoni vastu võõrsil 2:0, ent andis tänases kordusmängus edu käest, kui külalised lõid teisel poolajal kaks väravat järjest.

Lisaajale kohtumine siiski ei läinud, sest teisel lisaminutil lõi värava Kink, andes oma meeskonnale kokkuvõttes 3:2 edu. Terve mängu kaasa teinud eestlase arvele jäi avapoolajast ka kollane kaart.

Finaalis kohtub ETO Debreceni VSC-ga, kes purustas teises poolfinaalis Vasase kahe mängu kokkuvõttes 6:1.